Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Володимир Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Валерій В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Александр М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Леонід Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Оксана Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Альона К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
В неділю оформила замовлення. В понеділок подзвонили, сказали що відправлять в середу. В четвер просто відмінили замовлення. В цілому продавець не орієнтований на покупця взагалі. Категорично не раджу даного продавця!!!!!!
Комментарий продавца
Не зовсім так,але ваша Правда!!!
Віктор
У мене взагалі відмінили замовлення без мого відома і навіть не вважали за потрібне щось пояснювати
Віктор
На коментарі не відповідали.Ви дуже чітко зауважили що продавець «не орієнтований на покупця «
Ігор К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Пётр Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую
Комментарий продавца
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Олександр О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
В неділю оформила замовлення. В понеділок подзвонили, сказали що відправлять в середу. В четвер просто відмінили замовлення. В цілому продавець не орієнтований на покупця взагалі. Категорично не раджу даного продавця!!!!!!
Не зовсім так,але ваша Правда!!!
У мене взагалі відмінили замовлення без мого відома і навіть не вважали за потрібне щось пояснювати
На коментарі не відповідали.Ви дуже чітко зауважили що продавець «не орієнтований на покупця «
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Дякую
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!
Вдячні за ваш відгук! Будемо раді знову бачити Вас серед наших покупців!