
- Немає в наявності
- Код: RT 1352
Диск гальмівний передній ВАЗ 2101-07
824 ₴
+380 (99) 819-89-47
- +380 (96) 828-96-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск тормозной передний ВАЗ 2101-07
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotinger |
| Код запчастини | RT 1352 |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Діаметр маточини | 98 мм |
| Висота | 65 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ROTINGER |
| Модель | 2101 |
- Ціна: 824 ₴


