
- Немає в наявності
- Код: 000006219
Насос для перекачування палива 33 STANDART заглибний 38 мм 12 В
376 ₴
- +380 (96) 828-96-53
Заглибний насос для перекачування дизпалива від компанії "33 STANDART". Серія заглибних паливоперекачувальних насосів 38 діаметра на 12в і 24 В. Ці насоси чудово зарекомендували себе в Україні завдяки своїй низькій ціні, високій продуктивності та довговічності.
На відміну від своїх аналогів насоси від компанії "Rewolt", вже обладнані додатковим фільтром у формі алюмінієвої сітки, що допомагає уникнути засмоктування сторонніх матеріалів у насос, а також збільшує їх термін роботи.
Завдяки такому недорогому та компактному пристосуванню ви з легкістю зможете перекачати дизпаливо з каністри, бочки або навіть бака автомобіля.
Характеристики:
Модель: SL016B
Напруга: 12В
Ток: 3A
Число обертів холостого ходу (об/хв): 4500 об/хв
Зовнішній діаметр (мм): 38
Максимальна швидкість перекачування: 20-25 л/хв
Довжина кабелю: 3м
Максимальне подавання палива: 3м
Тип палива: дизель, гас, вода.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 33 Standart |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | 33 STANDARD |
| Висотка з ніжкою | 168мм |
| Напруга | 12В |
| Довжина | 140мм |
| Товщина | 38мм |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
- Ціна: 376 ₴


