
- Готово до відправки
- Код: 000006850
Стробоскопи ФСТ поліцейські червоно-сині! LED МИГАЛКИ. на липучках на лобове скло, від прикурювача
517 ₴
+380 (99) 819-89-47
- +380 (96) 828-96-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стробоскопи ФСО поліцейські червоно-сині (LED мигалки, на липучках, від прикурювача)
LED стробоскопи червоно-сині імітують спецсигнали ФСО та призначені для встановлення на лобове скло авто за допомогою липучок. Працюють від прикурювача 12В. Ідеальні для автопробігів, відеозйомок, фотосесій або використання охоронними структурами.
Призначення:
- ✔ Автопробіги та прикраса авто
- ✔ Зйомки, фотосесії
- ✔ Для охоронного транспорту (при наявності дозволу)
- ❗ Заборонено використовувати на дорогах загального користування
⚙ Характеристики:
- Тип: Світлодіодні стробоскопи
- Колір світла: Червоний + синій
- Кріплення: Липучки на скло
- Живлення: Від прикурювача 12В
- Режими: Кілька типів миготіння
- Довжина кабелю: ~1.5–2 м
✅ Переваги:
- ✔ Яскраве LED світло – видно вдень і вночі
- ✔ Легкі та компактні
- ✔ Легка установка і зняття
- ✔ Не потребують втручання в проводку авто
Комплектація:
- LED стробоскопи – 2 шт.
- Кабель з кнопкою вкл./викл. – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Висота | 30.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 12-24 В |
| Колір перерізу | Червоний-Синій |
| Довжина | 170 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Кількість світлодіодів | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
- Ціна: 517 ₴


