
- Готово до відправки
- Код: 1N0271296-041-Kit
Протитуманні Лінзовані фари Volkswagen Passat B6, B7, T6, Amarok управління з телефону 120W
2 517 ₴
+380 (99) 819-89-47
- +380 (96) 828-96-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Протитуманні лінзовані фари для Volkswagen Passat B6, B7, T6, Amarok з керуванням зі смартфона (120W) — це сучасне рішення для покращення освітлення та зовнішнього вигляду автомобіля.
Оснащені лінзами для чіткого світлового пучка та потужністю 120W, фари забезпечують відмінну видимість у тумані, дощі та темний час доби. Керування зі смартфона дозволяє змінювати режими освітлення та налаштовувати підсвітку.
- Сумісність: Volkswagen Passat B6, B7, T6, Amarok
- Тип: протитуманні лінзовані фари
- Потужність: 120W
- Керування: через смартфон
- Яскраве та чітке світло
| Назва | Протитуманні фари VW Passat B6 B7 T6 Amarok 120W |
| Тип | Світлотехніка |
| Сумісність | Volkswagen Passat B6, B7, T6, Amarok |
| Потужність | 120W |
| Керування | Смартфон |
| Призначення | Покращення видимості та тюнінг |
| Стан | Новий |
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 120 Вт |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Volkswagen |
| Тип | Протитуманні фари |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Світловий потік | 14000 люменів |
| Сумісний | Passat B6, B7, T6, Amarok |
| Колір перерізу | Білий-Жовтий |
- Ціна: 2 517 ₴

