👋 Вітаємо!
Дякуємо за ваше звернення
Зараз неробочий час, тому ми не можемо відповісти одразу. Залиште ваше повідомлення, і ми обов'язково зв'яжемося з вами в робочий час.
🕘 Графік роботи:
Понеділок – П'ятниця: 09:00 – 18:00
Субота: 09:00 – 14:00
Неділя: вихідний
Дякуємо за розуміння! 🚗
AvtoLand
+380 (96) 862-17-29
+380 (96) 862-17-29
Відгуки про компанію AvtoLand
Андрій Я.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вимагають повну оплату наперед, хоча при оформленні замовлення була наявна функція оплата після отримання. Я вказав на це продавцю, на що мені відповіли:"шукайте далі". Як на мене, це хамство. Їм або треба навчитися нормально комунікувати, або навчити своїх "манагерів", що відповідають за комунікацію з клієнтами підбирати слова. Принципово буду купувати у інших продавців, навіть якщо буде дорожче. А ці продавці, принаймні на моєму замовленні, втратили дохід. І на майбутнє - ніколи у них не буду замовляти, навіть якщо буде дешевше. Побутове хамство, як на мене, має бути покаране, хоча би втратою доходу, хоча б на моєму замовленні. Бо люди перестали слідкувати за своїми словами. Якщо інші також будуть відмовлятися від своїх замовлень з за таких "манагерів", це в подальшому може призвести до негативних наслідків для бізнесу. В будь якому разі, всім бажаю здоров'я та мирного неба. Накипіло.
Вимагають повну оплату наперед, хоча при оформленні замовлення була наявна функція оплата після отримання. Я вказав на це продавцю, на що мені відповіли:"шукайте далі". Як на мене, це хамство. Їм або треба навчитися нормально комунікувати, або навчити своїх "манагерів", що відповідають за комунікацію з клієнтами підбирати слова. Принципово буду купувати у інших продавців, навіть якщо буде дорожче. А ці продавці, принаймні на моєму замовленні, втратили дохід. І на майбутнє - ніколи у них не буду замовляти, навіть якщо буде дешевше. Побутове хамство, як на мене, має бути покаране, хоча би втратою доходу, хоча б на моєму замовленні. Бо люди перестали слідкувати за своїми словами. Якщо інші також будуть відмовлятися від своїх замовлень з за таких "манагерів", це в подальшому може призвести до негативних наслідків для бізнесу. В будь якому разі, всім бажаю здоров'я та мирного неба. Накипіло.
Шукайте далі ,гарного вам дня