👋 Вітаємо!
Дякуємо за ваше звернення
Зараз неробочий час, тому ми не можемо відповісти одразу. Залиште ваше повідомлення, і ми обов'язково зв'яжемося з вами в робочий час.
🕘 Графік роботи:
Понеділок – П'ятниця: 09:00 – 18:00
Субота: 09:00 – 14:00
Неділя: вихідний
Дякуємо за розуміння! 🚗
AvtoLand
+380 (96) 862-17-29
+380 (96) 862-17-29
Відгуки про компанію AvtoLand
Іван В.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Віктор С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Андрей П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ілля С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Артем К.
Погано
Запаковали слабовато упала стойка на ногу
Коментар продавця
Нам кажеться что проблема не в упаковке ,а у открывающего.
Віктор К.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Взагальному фари вигляд мають гарний але то як вони зроблені це окрема історія всюди з середини на пластіку відбитки пальців в фарбі а також багато бруду є багато місць де самої фарби немає певно закінчилась якби я їх брав з розрахунком що купив та відрази поставиви то під час перевірки на почті я їх б не забрав але я їх брав з тим розрахунком що я їх буду розшивати та матувати з середини з червоного на чорний тому ті всі дефекти мені не принципово але всерівно трошки не приємно. Окремо хочу сказати за продавця буквально за 2 хвилини після замовлення звязалися зі мною гарно, швидко, та віччливо поспілкувалися і в той же день відправили а на наступний день після обіду вже були в мене тому ставлю 3 бали з 5 тільки продавцю.
Запаковали слабовато упала стойка на ногу
Нам кажеться что проблема не в упаковке ,а у открывающего.
Взагальному фари вигляд мають гарний але то як вони зроблені це окрема історія всюди з середини на пластіку відбитки пальців в фарбі а також багато бруду є багато місць де самої фарби немає певно закінчилась якби я їх брав з розрахунком що купив та відрази поставиви то під час перевірки на почті я їх б не забрав але я їх брав з тим розрахунком що я їх буду розшивати та матувати з середини з червоного на чорний тому ті всі дефекти мені не принципово але всерівно трошки не приємно. Окремо хочу сказати за продавця буквально за 2 хвилини після замовлення звязалися зі мною гарно, швидко, та віччливо поспілкувалися і в той же день відправили а на наступний день після обіду вже були в мене тому ставлю 3 бали з 5 тільки продавцю.