Відгуки про компанію AvtoLandСергей С.Дуже погано 05.02.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaСергей С.Дуже погано 05.02.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaОлександр П.Дуже погано 05.02.2024Феодора В.Дуже погано 05.02.2024Меня даже не набрали очень хочеться иметь дело с таким магазиномВадим Я.Відмінно 05.02.2024Всє гуд))Олег К.Відмінно 05.02.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaСергій Г.Добре 05.02.2024Віталій Г.Добре 05.02.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaСергей Л.Відмінно 05.02.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaМаксим Ч.Відмінно 05.02.2024Угода на маркетплейсі Prom.ua
Меня даже не набрали очень хочеться иметь дело с таким магазином
Всє гуд))