
- Готово до відправки
- Код: 000007778
Міні-лінзи G01-HB3 (9005)-(9-32V) лінза зі світлотіньовим кордоном 5700K 12-24V 38W 3800Lm
973 ₴
+380 (99) 819-89-47
- +380 (96) 828-96-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва товару | Міні-лінзи G01-HB3 (9005) 38W, 5700K, 3800Lm, 9–32V |
|---|---|
| Опис | Компактні LED міні-лінзи з правильною світлотіньовою межею. Підходять замість ламп HB3 (9005), забезпечують яскравий фокусований білий світ 5700K. |
| Характеристики |
• 38W • 3800Lm • 5700K • 9–32V • Цоколь HB3 / 9005 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | HB3 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5700К |
| Тип охолодження | Активний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | BLASKAR |
| Напруга | 12-24-36 В |
| Потужність | 38ВТ |
| Світловий потік | 3800 люменів |
| Тип лампи | Светодиод |
- Ціна: 973 ₴



